background
سرویس یافتن همسفر برای سفرهای بین شهری


خبرنامه

باهمسفر در نمایشگاه محیط زیست

در تاریخ 6 تا 9 اسفند 1395 سامانه اشتراک سفر باهمسفر در نمایشگاه محیط زیست واقع در محل دائمی نمایشگاه های تهران شرکت خواهد نمود.
لذا از کلیه علاقه مندان دعوت میگردد از غرفه باهمسفر دیدن نمایند و بصورت حضوری دیدگاه ها و نظرات خود را با ما درمیان گذارند.
محل دیدار، سالن 40.

نوشته شده توسط مسئول امور تبلیغات

3 اسفند 1395

باهمسفر در نمایشگاه الکامپ البرز

سامانه اشتراک سفر باهمسفر در تاریخ 5 تا 8 بهمن ماه 1395 در نمایشگاه اولین نمایشگاه الکامپ اسان البرز در بخش استارتاپ ها شرکت نمود که مورد استقبال خوب بازدید کنندگان قرار گرفت.

نوشته شده توسط مسئول امور تبلیغات

10 بهمن 1395

باهمسفر در شبکه های اجتماعی

باهمسفر در راستای شناساندن این سامانه به هم میهنان عزیز اقدام به ایجاد صفحه های ویژه در این شبکه ها نموده است. علاقه مندان می توانند با عضویت در این صفحات، در جریان اخبار این سامانه قرار گیرند.
telegram bahamsafar Telegram: @BaHamSafar
Instagram Instagram: @BaHamSafar
پیج باهمسفر در فیس بوک Facebook: BaHamSafar

نوشته شده توسط مسئول امور تبلیغات

17 مهر 1395

راه اندازی رسمی باهمسفر در تاریخ 25 شهریور

با کوشش فراوان و با عنایت خداوند متعال، وب سایت باهمسفر در جهت رسیدن به اهداف مهمی که همانا ایجاد بستری برای ارائه سرویس های مفید به مسافران، کوشش برای حفظ محیط زیست، کاهش هزینه های سفر، افزایش فضای همکاری در جامعه و ... می باشد، در تاریخ 25 شهریور 1393 راه اندازی خواهد گردید.
همچنین نرم افزار اندروید که همه امکانات وب سایت را در خود جای داده است، آماده شده و از طریق همین وب سایت، سامانه Google Play و کافه بازار قابل دریافت میباشد.
امید است با استقبال شما هموطنان عزیز این سامانه به اهداف بلند خود برسد.
نوشته شده توسط مدیر عامل

21 شهریور 1393